מזגני DAIKIN הגדל

מזגן DAIKIN

מוצר חדש

DAIKIN

-

להכוונה ויעוץ עבור מזגן שמתאים בדיוק עבורך פנו אלינו-08-6634255

DAIKIN המזגן הטוב בעולם להשיג אצלנו!

 • DAIKIN- מותג המזגנים המוביל בעולם

  DAIKIN, חברת מיזוג האוויר היפנית, הינה חברת מיזוג האוויר הגדולה והמובילה בעולם, הפרושה על פני 5 יבשות ועוסקת בתחום זה בלבד ומכאן מקור כוחה ועוצמתה. החברה פועלת בהצלחה כמובילת שוק בלמעלה מ-130 ארצות בכל רחבי העולם, מעסיקה במפעליה ובמשרדיה השונים יותר מ-50,000 עובדים ומוכרת ממגוון מוצריה בהיקף מרשים של כ-55 מיליארד ש”ח מדי שנה. כשמערכות המיזוג המתקדמות של DAIKIN מאחוריך, גם אם שוררים בחוץ תנאי שרב או כפור קיצוניים, זה לא באמת משנה.

 • כל פתרונות המיזוג במקום אחד

  DAIKIN עוסקת בפיתוח וייצור של מגוון רחב של פתרונות מיזוג אוויר מתקדמים- ממזגן בתפוקה של 0.5 כ”ס עד ליחידות קירור צנטריפוגליות של 3,000 טון. לפני 12 שנה חברת דייקין היא זו שהמציאה את טכנלוגיית ה – VRV.
  השילוב בין מגוון רחב של יחידות פנים, מערכות מתקדמות לשליטה ולבקרה ופתרונות ייחודיים רבים נוספים, הופכים את מערכות ה VRV- פורצות הדרך שלDAIKIN   לאידיאליות עבור פתרונות מיזוג אוויר בבתים פרטיים ובמגדלי יוקרה, כמו גם בפרויקטים מסחריים ובמפעלי תעשייה. אז מה הפלא ש-DAIKIN נבחרה להיות הראשונה בעולם הממזגת עיר שלמה בפרויקט אדיר-מימדים: מיזוג עיר הבה”דים בדרום ישראל.

 • יעילות אנרגטית פורצת דרך

  למוצרי החברה מוניטין רב-שנים על היותם בעלי יעילות אנרגטית מרשימה במיוחד המאפשרת חיסכון של עד 30% בהוצאות החשמל ולהקטנת זיהום האוויר. על אף הישגיה המרשימים בתחום זה, החברה אינה שוקטת על שמריה ובזכות פיתוח מתמשך של פטנטים ייחודיים וטכנולוגיות מתקדמות, מעלה את הרף בתחום זה פעם אחר פעם לתעשיית מיזוג האויר כולה.

 • אס זד מערכות - היבואנית הבלעדית

  אס זד מערכות הנה היבואנית הרשמית והבלעדית של DAIKIN בישראל. היותה פועלת תחת בעלות משותפת של קבוצת אלקטרה וקבוצת בולטהאופ בישראל, מעניקים לה חוסן פיננסי ניכר ויכולת ללוות פרויקטים בכל סדר גודל. החברה פועלת מול מרבית קבלני מיזוג אויר בכל רחבי הארץ, להם היא מעניקה מגוון פתרונות רחב ביותר ומוצריה מאושרים ומומלצים ע”י יועצי מיזוג האוויר והמפקחים המובילים בישראל.

 • בקרה קפדנית ותקני בטיחות מחמירים

  כל מוצרי DAIKIN עומדים בתקני האיכות והבטיחות הבינלאומיים המחמירים ביותר ועל כן נהנים מעמידות ואמינות גבוהים ביותר לאורך עשרות שנים. החברה ידועה כמי שמקפידה על כך שכל יחידה ממוצריה, יורדת מפס הייצור רק לאחר שנבדקה פעולתה התקינה והבטוחה. לא בכדי עומדת החברה בתקני ה OECD המחמירים המתייחסים לאיכות הסביבה , יעילות המוצרים ורמות רעש נמוכות במיוחד.

 • שמירה מתמשכת על איכות הסביבה

  כחברה ירוקה, DAIKIN מפתחת גזים לתעשייה כמו גם טכנולוגיות חדישות המביאות לחיסכון אנרגטי ולהקטנת זיהום האוויר. טכנולוגיית ה-VRT עליה רשמה החברה פטנט, פותחה על-ידיה במיוחד לשם כך, כמו גם המערכות המתקדמות המאפשרות את פעילותם השקטה במיוחד של מוצריה.

  בנוסף מקדמת דייקין את תהליך החלפת הקרר במוצריה על מנת להקטין את זיהום האויר והתחממות כדור-הארץ תוך כדי הגברת היעילות ורמות הרעש מהמוצרים.

 • אספקה מהירה
 • מחירים ללא תחרות
 • מקצוענים במיזוג

9,999.99 ₪‎

דף מידע

תפוקת קירור (BTU/h) 4400-54500
תפוקת חימום (BTU/h) 4400-54500
אינוורטר כן
אחריות 3 שנים ע"י היבואן (בכפוף לתקנון היצרן)

30 מוצרים נוספים מאותה קטגורייה